Dankzij een wisselsysteem dat afgestemd is op jouw activiteiten kan je jouw voertuigen frequenter inzetten en renderen ze dus optimaal. Wisselen verloopt erg eenvoudig en dus supersnel. Geen sprake van tijdverlies!
Efficiëntie en maximaal rendement zijn hier de kernwoorden.

Een kipper-trekker is één specifiek voorbeeld, maar met een wisselsysteem heeft je vrachtwagen heel wat transformatiemogelijkheden. Enkele voorbeelden: van containersysteem naar oplegger, van afzetbaar vlasplatform naar schuifzeilopbouw met laadklep, van open laadbak naar gesloten opbouw, van kipper naar betonmixer, … Dit is slechts een greep uit wat kan. Jij beslist welke combinaties je wilt op jouw vrachtwagen. Onze specialisten lichten met plezier de diverse mogelijkheden toe en bekijken samen met jou wat de beste keuzes zijn. Je kan rekenen op hun vakkennis voor een optimaal eindresultaat.

Met oog op gebruiksgemak en maximaal toegelaten laadhoogte houden we alles zo laag mogelijk. We vermijden hoogteverlies en houden de laadvloer zo dicht mogelijk bij het chassis.
De meeste wisselsystemen werken op basis van hydraulische cilinders. In dat geval kan de opbouw met behulp van 3 of 4 hydraulische cilinders op steunpoten gezet worden. De robuuste steunpoten hebben extreem veel draagvermogen zodat deze verschillende opbouwen en zelfs de zwaarste laadbakken kunnen dragen.
Een andere optie is een wisselsysteem met manuele twistlocks waarbij de laadkast wordt afgezet met behulp van de luchtvering van het voertuig.
Uiteraard voldoet alles aan de wettelijke normen en wordt het systeem gekeurd.

Op onderstaande foto’s krijg je alvast een eerste indruk. Contacteer ons voor meer duiding in verband met de mogelijke uitvoeringen of een persoonlijk overleg in verband met jouw voorkeuren.

Wisselsysteem op maat van jouw activiteiten?

Overleg met onze experten

Hydraulisch wisselsysteem voor containersysteem
Afzetbaar containersysteem
Afzetbaar containersysteem
Wisselsysteem voor container
Wisselsysteem voor container
Wisselsystemen voor laadkast
Wisselsystemen voor laadkast
Afzetbare laadkast met twistlocks
Afzetbare open laadbak
Afzetbare open laadbak
Afzetbaar vlasplatform
Afzetbaar vlasplatform
Afzetbaar vlasplatform
Afzetbaar vlasplatform
Afzetbare koppelschotel voor oplegger