Vaak passen wij een standaard polyester laadkast aan volgens de specifieke wensen van de klant. Denk aan verlaagde instap of uitschuifbare trap om de laadruimte makkelijk te betreden. Door op maat gemaakte materiaalkoffers te integreren in de zijschorten wordt alle ruimte dan weer optimaal benut. Ook een marktklep of schuifzeil behoort tot de mogelijkheden. Onderstaande foto's geven alvast een indruk van wat allemaal kan.

Er is ook steeds extra aandacht voor lading vastzetmogelijkheden. Zo ben je wettelijk in orde en blijven jouw producten ongedeerd tijdens het vervoer.

Naast polyester laadkasten, bieden wij ook aluminium laadkasten aan. Jij wilt zoveel mogelijk kunnen laden dus houden we het gewicht van de opbouw zo licht mogelijk, zonder toegevingen te doen op kwaliteit. Een ander alternatief is het unieke BE-combi 3500PLUS systeem. Deze uitvoering combineert het beste van 2 werelden: de flexibiliteit van een bestelwagen en het laadvermogen van een vrachtwagen. Het vraagt een iets grotere investering maar heeft dan ook heel wat voordelen. Je kan er tot 5x meer mee laden in vergelijking met een 'klassieke' bestelwagen: tot 3000 kg laadvermogen. Zo vermijd je zware boetes voor een overbeladen voertuig. Bovendien mag dit voertuig bestuurd worden door een chauffeur met een BE-rijbewijs. Een ideaal antwoord op het toenemende chauffeurstekort, de groeiende stadsdistributie en strengere regelgeving. Wij zijn met ALUMAC construct officieel distributeur voor de Belgische markt. Bekijk onderstaande video en ontdek meteen de voordelen en hoe het werkt.

Contacteer ons in verband met de verschillende mogelijkheden en uitvoeringen of om je persoonlijke voorkeuren te bespreken.

Polyester laadkast afgestemd op jouw activiteiten?

Vraag advies aan onze experten

Het unieke BE-combi systeem: het rijcomfort van een bestelwagen, tot 5x meer laadvermogen
De BE-combi uitvoering is mogelijk met verschillende soorten laadbakken en bijna alle merken van bestelwagens
BE-combi systeem - gesloten laadkast met zijdeur
BE-combi systeem - gesloten laadkast met laadklep
Citybox laadkast met zijdeur en dakspoiler
Citybox laadkast met schuifdeur
Citybox laadkast met achterdeuren en laadklep
Citybox laadkast met laadklep en topklep
Citybox laadkast met halve laadklep
Citybox met achterdeuren en halve laadklep, dubbele zijdeur, palenluik in achterdeur
Citybox met halve laadklep, opstaptrede in traanplaat
Meubelkast met achterdeuren, halve laadklep en trekhaak
Citybox laadkast met zijschorten en opbergkoffers
Citybox laadkast met cappucine + ladderdrager
Citybox laadkast met 1 zijde schuifzeil
Citybox laadkast met rolluik
Citybox laadkast met rolluik
Citybox laadkast met 2 luiken in de zijkant
Citybox laadkast met marktklep
Citybox laadkast met palenluik in de achterdeur
Polyester laadkast met extra lage instap, afgewerkt met sideskirts
Laadkast op planché cabine
Laadkast op planché cabine
Citybox laadkast planché cabine
Binnenkant polyester laadkast: lat om lat binnenbekleding met bindrail en uitgewerkte wielkasten
Lat om lat binnenbekleding met bindrail
Citybox Iso Light laadkast
Citybox Iso Light laadkast
Citybox met vlakke binnenzijde
Uitklapbare trap onder zijdeur
UItschuifbare trap onder de laadkast
Mirovan laadkast met achterdeuren
Mirovan laadkast met alu porte-bagage
Mirovan laadkast met cappucine
Mirovan laadkast met klapluik in achterdeur
Trucksmith laadkast planché cabine
Binnenkant Trucksmith laadkast